Розслідуємо: Кримінальні переслідування Судові спори Рейдерство Політичі конфлікти Банкрутства Скандали

Європротокол є визнанням вини винуватця ДТП.

Інформаційний портал “Правозахист” із силкою на АО “Вишневий і Партнери” повідомляє, що у лютому минулого року в центрі Києва сталося ДТП за участю двох автомобілів «Hyundai Elantra» та «Nissan Teana».

Внаслідок ДТП був пошкоджений автомобіль іноземця, – клієнта АО “Вишневий і Партнери”, чим заподіяно матеріальні збитки. Відразу після ДТП винуватець визнав свою вину у скоєнні правопорушення та запропонував скласти Європротокол. Іноземець погодився, та у подальшому звернувся до страховика із заявою про виплату страхового відшкодування. Однак коштів від страхової так і не дочекався. У свою чергу вартість відновлюваного ремонту авто становить майже 85 000 грн.
Таким чином в інтересах клієнта адвокат АО “Вишневий і Партнери” Домітращук Ірина звернулася до суду з позовною заявою про стягнення матеріального збитку із винуватця ДТП.
Під час розгляду справи суд врахував зібрані докази та обставини, на які посилалась представник Позивача і дійшов до висновку, що Європротокол відповідно до норм чинного законодавства є належним доказом вини особи, що скоїла ДТП, у зв`язку з чим завдана шкода підлягає відшкодуванню.
Святошинським районним судом задоволено позовні вимоги у повному обсязі та стягнуто з винуватця ДТП на користь клієнта АО “Вишневий і Партнери” матеріальну шкоду завдану автомобілю у розмірі 84509 грн. та судовий збір.