Розслідуємо: Кримінальні переслідування Судові спори Рейдерство Політичі конфлікти Банкрутства Скандали

Засідання контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України, яке пройде в Мінську 18 вересня, друге за рахунком в цьому місяці

Перша зустріч президентів України і Росії – Володимира Зеленського та Володимира Путіна – може відбудуться вже в жовтні цього року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, дата, за інформацією видання “Коммерсантъ“, залежить від того, як пройде зустріч Мінську.

Російські журналісти нагадують, що 18 вересня збереться контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі. В ході зустрічі очікується прийняття рішень, які дадуть можливість зустрічі президентів.

Зокрема, за інформацією видання, на засіданні можуть бути узгоджені терміни розведення військ, а також затверджена і підписана єдина редакція “формули Штайнмайера”.

“Якщо це буде зроблено, ймовірність того, що перша зустріч президентів РФ і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського відбудеться в жовтні — на саміті в “нормандському форматі”,— наблизиться до 100%”, – стверджує видання.

У матеріалі також йдеться про те, що майбутня зустріч буде ключовою: перемовникам, по суті, належить підготувати умови для проведення саміту нормандської четвірки (Німеччина, Росія, Україна, Франція) в Парижі.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан заявляв, що тон переговорів президента України Володимира Зеленського та президента Російської Федерації Володимира Путіна дає надію на те, що війна на Донбасі завершиться.

Напередодні другий президент України Леонід Кучма заявив, що президент Володимир Зеленський не надасть Донбасу особливий статус і не погодиться провести вибори на окупованій частині регіону.